Biuro Usług Mikrokomputerowych SOFT s.c.
adres: 07-100 Węgrów; ul. Gdańska 15, tel: (+48 25) 792 28 83 www.soft.wegrow.pl

Strony WWW

Oferujemy usługę stworzenia serwisu internetowego, opartego na systemie zarządzania treścią (ang.  Content Management System - CMS) naszego autorstwa. System pozwala na samodzielną edycję treści prezentowanych na Państwa stronie internetowej.

Oto kilka jego najważniejszych funkcji:

·       zarządzanie treścią podstron,

·       zarządzanie strukturą informacji prezentowanych w serwisie,

·       zarządzanie działem „aktualności”,

·       dodawanie załączników (plików dowolnego formatu) do wszelkiego rodzaju podstron,

·       publikowanie przetargów,

·       publikowanie galerii zdjęć.

Elastyczność systemu pozwala zastosować go do serwisów o różnej wielkości. Z sukcesem wdrożyliśmy go w przypadku małych serwisów internetowych (liczących kilka - kilkanaście stron), średnich jak i bardzo dużych (ponad 2000 stron).

Architektura systemu nie narzuca w żaden sposób oprawy graficznej Państwa serwisu, która może zostać indywidualnie zaprojektowana.

System dodatkowo spełnia wymagania ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP).

Usługi dodatkowe

Oferujemy także usługi hostingowe świadczone za naszym pośrednictwem przez firmę Home.pl (największego dostawcę usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej), w zakresie potrzebnym do realizacji zadań serwisu:

·       Serwer www Microsoft Internet Information Server z obsługą technologii ASP.NET 2.0,

·       Baza danych Microsoft SQL Server 2005,

·       Dowolna ilość kont e-mail.

Możemy także dla Państwa zarejestrować i skonfigurować odpowiednią domenę, wykonać podstawowe pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach internetowych, a także zaoferować pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu zarządzania treścią.

Nasi Klienci

Oto przykładowe wdrożenia naszego systemu :

·       Miejski Ludowy Klub Podnoszenia Ciężarów w Sokołowie Podlaskim (http://rekreacja-sokolowpodl.pl/),

·       Poradnia Zdrowej Diety (http://dietetyk-agnieszka.pl/),

·      Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie (http://zdp.wegrow.pl/),

·       Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (http://zsp.wegrow.pl/).

Cennik

W zależności od wykorzystywanych modułów systemu, zakresu prac nad wykonaniem oprawy graficznej a także świadczonych usług dodatkowych, cena zbudowania serwisu znacząco się zmienia. Podstawową wersję w pełni funkcjonalnego serwisu oferujemy już od 1200 PLN netto. W celu uzyskania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt z naszą firmą (Michał Dębiec tel. 608 593 277608 593 277).

© 2008 Biuro Usług Mikrokomputerowych SOFT s.c.

Materiały zamieszczone na stronie internetowej mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być powodem jakichkolwiek roszczeń.